ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΒΟΛΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ. Ειδικός παιδίατρος με ειδικότητα στην παιδιατρική πανεπιστημιακή κλινική FREIBURG της Γερμανίας καθώς και διδακτορικό του ίδιου πανεπιστημίου. Δεκαοκτάμηνη εξειδίκευση στην εντατική μονάδα νεογνών και παίδων της πανεπιστημιακής κλινικής και ειδίκευση στην παιδική αλλεργιολογία. Στο ιατρείο λειτουργεί υπερηχογράφος. Το παιδιατρείο μας προσφέρει πλήρεις παιδιατρικές υπηρεσίες. Εξυπηρετούνται όλες οι ανάγκες των παιδιών και των γονέων σε θέματα πρόληψης, ενημέρωσης, εμβολιασμών, διατροφής.
Κ.Καρτάλη 183, Βόλος 382 21
ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΒΟΛΟΣ | ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Η ιατρός Γραμμένου Άννα-Μαρία είναι πτυχιούχος του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και παρέχει ολοκληρωμένη ιατρική περίθαλψη σε παιδιά κάθε ηλικίας. Στο ιατρείο της παιδιάτρου, σε ένα υποστηρικτικό και φιλικό περιβάλλον, πραγματοποιούνται όλες οι ανάγκες των παιδιών και των γονέων σε θέματα πρόληψης, ενημέρωσης, εμβολιασμών, διατροφής, ψυχοκινητικής υγείας, οξέων και χρόνιων παθήσεων.H ιατρός αναλαμβάνει την τακτική παρακολούθηση της ανάπτυξης των νεογνών και προσφέρει 24ωρη κάλυψη για επείγοντα περιστατικά καθώς και συμβουλευτική υποστήριξη σε μελλοντικούς και νέους γονείς, για την αντιμετώπιση όλων των θεμάτων που μπορεί να προκαλέσουν ένταση και ανασφάλεια. Υπηρεσίες: Παρακολούθηση Νεογνών, Eμβολιασμός Παιδιών, Παιδιατρικός Έλεγχος, Συνταγράφηση
28ης Οκτωβρίου 193 & Μαυροκορδάτου, 2ος όροφος, Βόλος, Τ.Κ.38222