ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ. Ο Βλασης Ελευθεριάδης είναι πτυχιούχος Ιατρικής του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (Α.Π.Θ.) με εξειδίκευση στη Δερματολογία-Αφροδισιολογία από την πανεπιστημιακή κλινική Johannes Wesling Klinikum Minden, του Πανεπιστημίου του Μπόχουμ Γερμανίας, όπου παρέμεινε επί 10ετία, διατελώντας επιμελητής Α’ και συντονιστής του δερματοοογκολογικού κέντρου (HTCM Koordinator) της άνωθεν πανεπιστημιακής κλινικής.
Αμπελοκήπων 46, Περαία 570 19