ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΣΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ. Ο κύριος ΠΑΣΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ είναι ένας Ειδικός Παθολόγος που ξεχωρίζει για την εμπειρία του, την αφοσίωσή του στην επιστήμη και την ανθρωπιστική του προσέγγιση στην πρακτική της ιατρικής. Με έδρα το Κερατσίνι, ο κύριος ΠΑΣΤΡΑΣ έχει καθιερωθεί ως ένας αξιόπιστος και σεβαστός επαγγελματίας στον χώρο της Παθολογίας.
Καραολή και Δημητρίου 24, Κερατσίνι 187 56, 2ος όροφος
ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΝΤΡΟ | ΣΑΓΙΑ ΧΑΡΑ. Μετά τις σπουδές μου στην Ιατρική σχολή, ακολούθησε η πενταετής ειδίκευσή μου στο Ειδικό Αντικαρκινικό Νοσοκομείο Πειραιά ΜΕΤΑΞΑ και στο Γενικό νοσοκομείο Τζάνειο Πειραιά, κοντά σε έγκριτους συντονιστές διευθυντές. Προηγήθηκαν σπουδές στην Διαιτολογία (κάτοχος Διπλώματος Διαιτολογίας) με υποτροφία στην Γαλλία στο Centre Medical De Recherches Et De Traitement Dietetiques De Forcilles – France. Έχω εμπειρία στην διάγνωση και αντιμετώπιση όλου του φάσματος που εμπλέκεται στο μεταβολικό σύνδρομο όπως είναι η αρτηριακή υπέρταση, ο σακχαρώδης διαβήτης, η δυσλιπιδαιμία και η παχυσαρκία καθώς και στη διάγνωση κακοήθων νοσημάτων. Ιδιαίτερης σημασίας χρήζει η πρόληψη των διαφόρων νοσημάτων με τον προγραμματισμό επιλεγμένου ετησίου check-up ανά περίπτωση.
Λεωφ. Ηρ. Πολυτεχνείου 62, Πειραιάς 185 35