ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΣΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ. Ο κύριος ΠΑΣΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ είναι ένας Ειδικός Παθολόγος που ξεχωρίζει για την εμπειρία του, την αφοσίωσή του στην επιστήμη και την ανθρωπιστική του προσέγγιση στην πρακτική της ιατρικής. Με έδρα το Κερατσίνι, ο κύριος ΠΑΣΤΡΑΣ έχει καθιερωθεί ως ένας αξιόπιστος και σεβαστός επαγγελματίας στον χώρο της Παθολογίας.
Καραολή και Δημητρίου 24, Κερατσίνι 187 56, 2ος όροφος
ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ειδικός Παθολόγος στο Κερατσίνι.Υπηρεσίες: Λοιμώξεις, Μεταβολισμός, Σακχαρώδης διαβήτης
Ανατολής 9, Κερατσίνι, Νομός Αττικής, 18757