ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑ | ΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Βιογραφικό Ιατρού: 2014 Αποφοίτηση από Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης 2015 Χειρουργός Οδοντίατρος στην κλινική Par Aixcellence Stolberg (Γερμανία) 2016 Επιμελητής β’ ΠΕΔΥ Έδεσσας και Γενικό Νοσοκομείο Γιαννιτσών Υπηρεσίες: Αισθητική οδοντιατρική, Λεύκανση δοντιών, Ενδοδοντία, Προσθετικη, Παιδοδοντιατρική, Χειρουργική στόματος, Περιοδοντολογία
Φιλελλήνων 2 και Αρχιερέως Παντελεήμονος, Έδεσσα, Νομός Πέλλας, 58200, 4ος όροφος