ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ | ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η χειρουργός οδοντίατρος Καραφωτιά Κατερίνα, διατηρεί ιδιωτικό ιατρείο στην Χαλκίδα. Το χαμόγελό μας είναι η εικόνα που εκπέμπουμε προς τον κοινωνικό μας περίγυρο. Είναι αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός μας να φωτίζεται από σιγουριά και αυτοπεποίθηση. Σκοπός της ιατρού είναι η γρήγορη εξυπηρέτηση και επιθυμία της η εξατομικευμένη ενημέρωσή σας σε οποιοδήποτε οδοντιατρικό θέμα μπορεί να σας απασχολεί ή να σας προβληματίζει. Βασισμένη στην άμεση και ειλικρινή επαφή με τους ασθενείς της αντιμετωπίζει κάθε περίπτωση με σεβασμό και με τον πιο επιτυχή τρόπο!
Αβάντων 50, 1ος όροφος, Χαλκίδα, Τ.Κ.34321