ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ | ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ο ιατρός διατηρεί ιδιωτικό γραφείο στην οδό Κούλογλου 19 στην Κομοτηνή. Είναι απόφοιτος της Ιατρικής Σχολής Ρώμης Lasapienta. Έχει εργασθεί ως Διευθυντής από το 1988 στη μονάδα αποκατάστασης Άγιος Γεώργιος – Ροδίτης. Υπηρεσίες: Αδυνάτισμα, Διακοπή καπνίσματοςΑποκατάσταση, Αγγειακά Εγκεφαλικά επεισόδια με τη μέθοδο Takayasu Yamamoto, Αυχεναλγία, Κεφαλαλγία, ημικρανία, Οσφυοισχιαλγία, Χρόνιος πόνος, νευροπαθητικά μυοσκελετικά άλγη, Πλατύ φάσμα του πόνου και νοσημάτων
Κούλογλου 19, Κομοτηνή, Νομός Ροδόπης, 69100