ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ. Υπεύθυνος του εργαστηρίου είναι ο Κουτσοσπύρος Θεόδωρος. Το φυσικοθεραπευτήριο διαθέτει σύγχρονο εξοπλισμό, εξειδικευμένο προσωπικό και ευχάριστο περιβάλλον.Το πρόγραμμα αποκατάστασης περιλαμβάνει: ηλεκτροθεραπεία, κινησιοθεραπεία, ειδικές τεχνικές κινητοποίησης, κρουστικό υπέρηχο, λεμφική μάλαξη, θεραπευτική μάλαξη, τη μέθοδο McKenzie, PNF και BOBATH.
Μαραθώνος16 &, Γρ. Λαμπράκη 2, Αγ. Στέφανος 145 65