kentro-apakatastasis-pallini-attiki-pmr. Το 1994 δημιουργήσαμε το Ιατρικό Κέντρο Αποκατάστασης P.M.R. επί της οδού Αγίου Μελετίου και Λήθης 2 με υψίστου επιπέδου υπηρεσίες για την εποχή του.
Δερβενακίων 30, & Υγείας, Παλλήνη 153 51
kentro-apakatastasis-pallini-attiki-pmr. Το 1994 δημιουργήσαμε το Ιατρικό Κέντρο Αποκατάστασης P.M.R. επί της οδού Αγίου Μελετίου και Λήθης 2 με υψίστου επιπέδου υπηρεσίες για την εποχή του.
Δερβενακίων 30, & Υγείας, Παλλήνη 153 51