ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ MD. Ο Κος Παπάς Μιχαήλ είναι ένας Χειρουργός Ορθοπεδικός που ξεχωρίζει για την εμπειρία του, την αφοσίωσή του στην επιστήμη και την ανθρωπιστική του προσέγγιση στην πρακτική της ιατρικής. Με έδρα τον Χολαργό, ο κύριος Παπάς έχει καθιερωθεί ως ένας αξιόπιστος και σεβαστός επαγγελματίας στον χώρο της Ορθοπεδικής Χειρουργικής.
Λεωφ. Μεσογείων 254, Χολαργός 155 61, 2ος όροφος