ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MD, PhD. Ο Αθανάσιος Παντελής αποφοίτησε από την Ιατρική σχολή του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης το 2001. Ειδικεύτηκε στη Μαιευτική και Γυναικολογία, ολοκληρώνοντας την εκπαίδευσή του στη Β΄ Μαιευτική Γυναικολογική Κλινική του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης το 2009. Κατά τη διάρκεια της ειδικότητας του είχε την ευκαιρία να εκπαιδευτεί σε πανεπιστημιακές και μη κλινικές, ασχολούμενος εκτός των άλλων με την υπογονιμότητα, την κύηση υψηλού κινδύνου, την παθολογία τραχήλου, την ενδοσκοπική χειρουργική αλλά και την ουρογυναικολογία.
Εθ. Αντιστάσεως 171 & Μπουμπουλίνας, Καλαμαριά 551 34, 2ος Όροφος
ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΚΟΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Η Κατερίνα Γ. Κόιου γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη. Αποφοίτησε από την Ιατρική Σχολή του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, όπου και ολοκλήρωσε με άριστα τη διατριβή της με θέμα τη μελέτη των αιμοστατικών παραγόντων και των ειδικών μεταβολικών παραμέτρων σε γυναίκες με το σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών (PCO Syndrome).
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 158, Θεσσαλονίκη 546 45