ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ | ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο Γενικός Οικογενειακός Ιατρός Παπαστυλιανός Δημήτριος διατηρεί ιατρείο στην Καβάλα και είναι ειδικευθείς στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του MALMO Σουηδίας (SUS). Επίσης είναι μέλος του Σουηδικού Ιατρικού Συλλόγου. Υπηρεσίες: Κλινική εξέταση Παίδων & Ενηλίκων – Άσκηση Επείγουσας Ιατρικής -Λοιμώξεις, Τραύματα, Οξέα & Χρόνια νοσήματα. Διαβήτης, Υπέρταση, Δυσλιπιδαιμίες, Μικροχειρουργικές επεμβάσεις, Εξυπηρέτηση για επείγοντα όλο το 24ωρο, Ηλεκτρονική συνταγογράφηση φαρμάκων & εξετάσεων ΕΟΠΥΥ, Προληπτικός έλεγχος (Check-up).
Βενιζέλου 75Α, 1ος όροφος, Καβάλα, Τ.Κ.65403