ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ | ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ Η κα. Πέππα Μαρία είναι γενική ιατρός-ομοιοπαθητικός και διατηρεί ιατρείο στα Χανιά. Επίσης, είναι απόφοιτος της Διεθνούς Ακαδημίας Ομοιοπαθητικής του Γ. Βυθούλκα. Οι υπηρεσίες του ιατρείου είναι: Γενική Ιατρική Πιστοποιητικά υγείας Κλασσική ομοιοπαθητική Ηλεκτρονική συνταγογράφηση ΕΟΠΠΥ Ραντεβού Κατόπιν Τηλεφωνικής Επικοινωνίας.
Βιντσέντσου Κορνάρου 11, 2ος όροφος, Χανιά, Κρήτη, Τ.Κ.73100