ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑ | ΜΑΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ο χειρουργός οδοντίατρος Ματούλας Αθανάσιος, διατηρεί ιδιωτικό ιατρείο στην Λάρισα. Το χαμόγελό μας είναι η εικόνα που εκπέμπουμε προς τον κοινωνικό μας περίγυρο. Είναι αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός μας να φωτίζεται από σιγουριά και αυτοπεποίθηση. Σκοπός του ιατρού είναι η γρήγορη εξυπηρέτηση και επιθυμία του η εξατομικευμένη ενημέρωσή σας σε οποιοδήποτε οδοντιατρικό θέμα μπορεί να σας απασχολεί ή να σας προβληματίζει. Βασισμένος στην άμεση και ειλικρινή επαφή με τους ασθενείς του αντιμετωπίζει κάθε περίπτωση με σεβασμό και με τον πιο επιτυχή τρόπο!
23ης Οκτωβρίου 58, 1ος όροφος, Λάρισα, Τ.Κ.41221