ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗ | ΒΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ. Το Αλλεργιολογικό Ιατρείο του ειδικού Αλλεργιολόγου και Διευθυντού του Αλλεργιολογικού Τμήματος του 251 Γενικού Νοσοκομείου Αεροπορίας, Δημητρίου Ν. Βούρδα, λειτουργεί από το 1997 στη Νέα Ιωνία Αττικής, αρχικά στην οδό 28ης Οκτωβρίου. Από το 2005, μετεγκαταστάθηκε σε νέο ιδιόκτητο χώρο, στην οδό Ανατολής 9-15.Ο ιατρός εξετάζει και παιδιά και ενήλικες και δέχεται, μετά από προσυννενόηση (ραντεβού), κάθε Δευτ-Τετ-Παρ 6-8, το απόγευμα.
Ανατολής 9-15 Νέα Ιωνία Αττικής, 142 31